SKU: AC001517 Kategori: Brand:

Tp link Tapo P100 mini smart wifi socket

24.99Shiko PDF
Share it:

Priz? Wi-Fi inteligjente Tapo P100 Mini me koh?mat?s dhe kontroll zanor

Priz? Wi-Fi inteligjente Tapo P100 Mini me koh?mat?s dhe kontroll zanor

KARAKTERISTIK? T? MIR? DHE P?RMAS?SIS? KOMPAKTE

Tapo P100 ?sht? nd?rtuar i vog?l p?r t? l?n? t? hapur prizat ngjitur, duke e b?r? at? t? p?rshtatsh?m p?r p?rdorim t? p?rditsh?m.

Priz? Wi-Fi inteligjente Tapo P100 Mini me koh?mat?s dhe kontroll zanor

KONTROLL NGA KUDO

Aktivizoni/fikni menj?her? pajisjet e lidhura kudo q? t? jeni n?p?rmjet aplikacionit Tapo.?Projektuar p?r t? leht?suar jet?n tuaj dhe p?r t? ndihmuar n? eliminimin e rreziqeve t? mundshme t? siguris?.

Priz? Wi-Fi inteligjente Tapo P100 Mini me koh?mat?s dhe kontroll zanor

NJ? PARANDALUES P?R SHT?PIN? TUAJ

Modaliteti Larg, nj? ve?ori q? simulon n? m?nyr? inteligjente dik? q? ?sht? n? sht?pi duke ndezur dhe fikur pajisjen n? priz? (si nj? llamb?), b?n t? duket se dikush ?sht? n? sht?pi kur jeni n? udh?time t? gjata p?r t? mbajtur larg njer?zit me q?llime t? k?qija.

Priz? Wi-Fi inteligjente Tapo P100 Mini me koh?mat?s dhe kontroll zanor

SHP?RNDAJENI FAMILJET

Duke mos u kufizuar n? nj? kontroll t? vet?m, an?tar?t e familjes mund t? ndajn? drejtp?rdrejt lejet e menaxhimit me nj?ri-tjetrin, duke kursyer koh? dhe duke rritur miq?sin? ndaj p?rdoruesit p?r t? moshuarit.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Tp link Tapo P100 mini smart wifi socket”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *