SKU: N/A Kategori: , Brand:

TP-Link Wireless Router 300M TL-WR802N

Disponueshmëria: S’ka stok

58.62


S’ka stok


Share it:

PERSHKRIMI:

TL-WR802N
300Mbps Wireless N Nano Router

  • Shpejtësia e të dhënave me valë 300 Mbps është ideale për transmetim video, lojëra në internet dhe telefonata në internet*
  • Madhësia e xhepit – Ideale për përdorim në shtëpi dhe udhëtime
  • Mbështet mënyrat e funksionimit të Router, Repeater, Client, AP dhe hotspot
  • Mundësuar përmes një porti mikro USB nga një përshtatës i jashtëm i energjisë ose lidhje USB me një kompjuter ofron fleksibilitet për çdo situatë
  • Instalim i lehtë në pak minuta
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga: