SKU: AC001689 Kategori: Brand:

Trust Gaming Headset GXT 420 R

58.99Share it:
  • Kufje lojrash me shumë platforma
  • Shirit i rregullueshëm i kokës, kupat e veshit rrotullues dhe mikrofon i tërheqshëm
  • Telekomanda e integruar me kontroll të volumit dhe heshtjes
  • Mbushje e butë dhe e rehatshme mbi veshët Kabllo 1M me gërsheta najloni me lidhës universal për tastierë, laptop, smartphone dhe tablet
  • Altoparlantët aktivë të fuqishëm 50 mm Zgjatje kablloje përshtatës 1 m për PC
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Trust Gaming
Model name GXT 420 Rath
Colour black
Form factor Ohrumschließend
Connectivity technology Mit Kabel
Special feature Headphone sensitivity: 118dB, Shading (32 Ohm), Volume control
Included components Headset
Age range (description) Erwachsener
Material nylon
Specific uses for product Play

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Trust Gaming Headset GXT 420 R”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *