SKU: AC001174 Kategori: ,

Trust GXT 838 AZOR

23.99Shiko PDF
Share it:

N??PLOT?NGJYR?

Tastiera dhe mausi GXT 838 Azor funksionojn? me t? gjith? kompjuter?t dhe laptop?t: thjesht futeni dhe filloni loj?rat.?Vendoseni tastier?n n? lart?sin? e duhur me k?mb?t e gom?s kund?r rr?shqitjes dhe jeni gati p?r t? luajtur me ngjyra t? plota: tastiera vjen me modalitete t? kombinuara ngjyrash LED me ndri?im t? rregulluesh?m.

N??KONTROLLIN

Tastiera ka nj? plan urbanistik me p?rmasa t? plota, gj? q? e b?n at? t? dizajnuar n? m?nyr? optimale p?r hyrje t? shpejt? t? tastit.?Teknologjia e saj kund?r fantazmave siguron q? ju t? mund t? luani shpejt dhe sakt?: do t? q?ndroni n? kontroll edhe kur shtypni deri n? 8 taste nj?koh?sisht.

LOJ??MODALITETI:?N?

Tastiera ka 12 ?el?sa mediash me akses t? drejtp?rdrejt?, duke b?r? t? mundur kontrollin e muzik?s tuaj ose ndri?imin e tastier?s.?Ju madje mund t? luani muzik?, t? filloni nj? k?rkim ose t? ndryshoni faqet drejtp?rdrejt me tastet n? tastier?n tuaj.?Nd?rprer?si special i modalitetit t? loj?s siguron q? nuk do t? ktheheni n? desktopin tuaj aksidentalisht kur shtypni tastin e Windows: ai ?aktivizohet gjat? sesioneve t? loj?s.

SHPEJT?P?RGJIGJET

Me 6 butonat reagues dhe dizajnin e ndri?uar, do t? keni fitoret e loj?rave n? p?ll?mb? t? dor?s.?Zgjidhni shpejt?sin? tuaj t? preferuar me butonin e zgjedhjes DPI (800-3000 DPI) dhe ngjyrat e vazhdueshme t? ?iklizmit do t’i japin jet? konfigurimit t? loj?rave tuaja!

 

SPECIFIKIMET

Gjeneral

Pesha totale
758 g
Pesha e nj?sis? kryesore
621 g

P?rputhshm?ria

Llojet e pajtueshme t? pajisjeve
pc, laptop, tastier? lojrash
Konzolat e p?rputhshme
PS4, Xbox One
Platformat softuerike t? pajtueshme
Mac OS, Chrome OS, Windows
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Trust GXT 838 AZOR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *