SKU: AC002659&AC001196 Kategori: , Brand:

Trust Headset Gaming, GXT 414 Zamak Premium Multiplatform, Black.

49.99Share it:

Kufjet Zamak ka një dizajn premium me pjesë metalike të fuqishme që ju japin përfundimin me cilësi të lartë që kërkoni.
Dizajni i tij i guximshëm dhe i gjithanshëm jo vetëm që ju lejon të përdorni këtë kufje me PC-në ose konsolën tuaj, por edhe për të dëgjuar muzikë ose për të luajtur disa lojëra celularë në rrugë.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Pesha totale Stereo
Kanalet audio 2.0
Përgjigja e frekuencës 20 Hz - 20.000 Hz
Stereo i vërtetë me valë (TWS) nr Impedanca 64 Ohm
Ndjeshmëria 110 dB
Niveli i presionit të zërit 110 dB
Madhësia e shoferit 53 mm
Njësitë drejtuese 2
Mikrofoni
Mikrofon i shkëputshëm
Impedanca
Pesha totale 314 g
Pesha e njësisë kryesore 273 g
Thellësia e produktit kryesor (në mm) 90 mm
Gjerësia e produktit kryesor (në mm) 185 mm
Lartësia e produktit kryesor (në mm) 150 mm
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Trust Headset Gaming, GXT 414 Zamak Premium Multiplatform, Black.”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *