SKU: AC002605 Kategori: , Brand:

Trust Headset Gaming, GXT450, Blizz 7.1, RGB, USB Audio Jack.

49.99Share it:

Kufje lojrash me tinguj rrethues virtual GXT 450 Blizz RGB 7.1 Trust
I rrethuar me zë
Kufjet GXT 450 Blizz Surround Sound Gaming jep tinguj lojrash me besnikëri të lartë dhe bas të fuqishëm. Me tingullin rrethues virtual 7.1 dhe njësitë e altoparlantëve 40 mm, jeni të vetëdijshëm për gjithçka që ndodh rreth jush: dëgjoni çdo lëvizje të armikut tuaj dhe përgjigjuni shpejt!

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Përgjigja e frekuencës 20 Hz - 20.000 Hz
Ndjeshmëria 120 dB
Niveli i presionit të zërit 113 dB
Madhësia e shoferit 40mm
Njësitë drejtuese 2
Mikrofoni
Pesha totale 326g
Pesha e njësisë kryesore 326 g
Thellësia e produktit kryesor (në mm) 90mm
Gjerësia e produktit kryesor (në mm) 173.5mm
Lartësia e produktit kryesor (në mm) 202.5mm
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Trust Headset Gaming, GXT450, Blizz 7.1, RGB, USB Audio Jack.”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *