SKU: AC002604 Kategori: Brand:

Trust Headset Ozo, Over-Ear, USB, Black

24.99Share it:

Me më shumë takime që zhvillohen në internet, do t’ju duhet një kufje e rehatshme që ju mbështet gjatë gjithë ditës. Trust Ozo bën pikërisht këtë. Me jastëkë të butë mbi veshët dhe një shirit koke të rregullueshme, Ozo qëndron rehat edhe pas takimeve të gjata. Dhe falë drejtuesve të mëdhenj 40 mm dhe mikrofonit fleksibël, ju do t’i dëgjoni kolegët tuaj po aq qartë sa do t’ju dëgjojnë.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Riprodhimi i zërit Stereo
Kanalet audio 2.0
Përgjigja e frekuencës 20 Hz - 20.000 Hz
Stereo i vërtetë me valë (TWS) nr Impedanca 32 Ohm
Ndjeshmëria 108 dB
Niveli i presionit të zërit 92 dB
Madhësia e shoferit 40mm
Njësitë drejtuese 2
Mikrofoni
Mikrofon i shkëputshëm
Pesha totale 214 g
Pesha e njësisë kryesore 214 g
Thellësia e produktit kryesor (në mm) 90 mm
Gjerësia e produktit kryesor (në mm) 160 mm
Lartësia e produktit kryesor (në mm) 220mm
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Trust Headset Ozo, Over-Ear, USB, Black”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *