SKU: AC001707 Kategori: Brand:

Ftohes per Laptop Trust Kuzo GXT 220

21.00Share it:

Freskim

Laptop?t fillojn? t? ken? nj? temperatur? m? t? lart? nd?rsa jeni duke luajtur ose duke punuar p?r nj? periudh? m? t? gjat? kohore.
Performanca mund t? ulet kur laptopi nxehet.?GXT 220 ofron nj? ventilator t? integruar, i cili e mban laptopin tuaj t? fresk?t dhe rrit efikasitetin dhe jet?gjat?sin? e bateris?.
Ventilatori ftoh?s i heshtur siguron nj? fluks ajri ideal p?r shp?rndarje optimale t? nxeht?sis?.

Lidhje e leht?

GXT 220 lidhet me laptopin tuaj n?p?rmjet nj? porti USB n? pjes?n e pasme t? mbajt?sit t? ftohjes.
Nuk k?rkohet instalim: thjesht futni USB-n? n? laptop dhe ai fillon t? funksionoj?!
Mund t? luani n? laptop kudo q? d?shironi, sepse nuk nevojitet priz?.?Mb?shtetja ftoh?se ?sht? e p?rputhshme me t? gjith? laptop?t deri n? 17.3?.

Me ndri?im

GXT 220 ofron nj? ventilator me ndri?im t? kuq, i cili siguron nj? pamje t? v?rtet? t? loj?s!?GXT 220 nuk ?sht? vet?m p?r sesione t? gjata lojrash, por mund t? p?rdoret gjithashtu p?r pun? n? biblioteka dhe zyra.

 

SPECIFICATIONS

General

Max. laptop size
17.3 “
Max. weight
5 kg
Max. lift height
4.9 cm
Height of main product (in mm)
49 mm
Width of main product (in mm)
350 mm
Depth of main product (in mm)
293 mm
Total weight
484 g

Features

Special features
RED LED fan color

Characteristics

Number of fans
1
Rotation speed
500 RPM
Bearing type
sleeve

Connectivity

Extra USB port
Cables included
fixed USB cable 50cm

Lighting

Lights
LED colours
Red

Input

Power source
USB

Compatibility

Compatible Device Types
laptop

Extra information

Item number
20159
EAN code
8713439201598
Warranty
2 years
Package contents

Notebook cooling stand

User?s guide

System requirements

USB port (for powering the fan)

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ftohes per Laptop Trust Kuzo GXT 220”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *