SKU: M001344 Kategori: Brand:

TV SAMSUNG LED 75 inch 75TU7092, UHD, SMART

1.049.99Share it:
  • Madhësia e ekranit: 75 inç 4K TV inteligjent Ultra HD me Netflix, Youtube dhe aplikacione të tjera të parainstaluara Rezolucioni: 3840×2160 pixel 
  • Ngjyra ultra-realiste në dizajnin më të hollë: një shtresë e hollë kristali zbulon miliona ngjyra të vërteta.
  • Ngjyra të pastra dhe të vërteta Teknologjia Dynamic Crystal Color Zhyt veten në foto me një miliard nuanca. Teknologjia Dynamic Crystal Color ofron variacione realiste që ju lejojnë
  • Procesori Crystal 4K Përmirësimi i shkallës në 4K efektiv siguron që ju të mund të shikoni përmbajtjen që ju pëlqen në rezolucion deri në 4K. Televizori 4K UHD ka 4 herë më shumë piksel se një televizor i rregullt FHD, duke ofruar imazhe të pastra kristal që meritojnë sytë tuaj. Tani mund të shihni edhe detajet më të vogla në skenë.
  • Lëvizje e qetë për një pamje të qartë Motion Xcelerator Shijoni qartësinë dhe performancën e imazhit pasi kjo veçori vlerëson dhe kompenson automatikisht kornizat për burimin e përmbajtjes. Sinkronizimi harmonik ndërmjet televizorit dhe pajisjes audio Rrethojeni veten me harmoninë e mrekullueshme akustike të televizorit dhe pajisjes suaj audio. Q Symphony drejton në mënyrë unike altoparlantët e televizorit dhe pajisjen audio në të njëjtën kohë për efekt më të mirë të tingullit rrethues pa i fikur altoparlantët e televizorit
  • Më i butë dhe më i hollë se kurrë AirSlim: Teknologjia Crystal UHD përmban një dizajn ultra të hollë që e bën të lehtë integrimin pa mundim të televizorit me dekorimin e brendshëm për thjeshtësi që ju veçon me elegancë unike. Montimi në mur nga afër Reduktoni rrëmujën e telit të ngatërruar
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “TV SAMSUNG LED 75 inch 75TU7092, UHD, SMART”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *