SKU: M001395 Kategori: , Etiketë: Brand:

TV VIVAX Q LED Q Series 65Q10C 65 inch 4K

599.99


  • Model:  65Q10C  Q Series
  • Screen size:  65 inch 4K
  • Screen model: Q LED
  • System: Android

Shiko PDF
Share it:

VIVAX Q LED Q Series 65Q10C AndroidTV është një seri e re premium TV Smart VIVAX Q LED e mbështetur nga sistemi Android 11.
Lidhja Wi-Fi ose Bluetooth ju lejon të përdorni këtë televizor për të ndryshuar pamjen tuaj të botës në çdo kohë, qoftë video, përmbajtje filmash apo rrjete sociale, të gjitha në një ekran me cilësi të lartë, i cili përfshin mbështetjen HDR10+, Dolby Atmos dhe Dolby Teknologjia e vizionit.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Color Silver Gary, Black
Material Brushed metal
Stand Two legs
Bluetooth
CI+
Digital audio output (optical) 1x
HDMI 4x
Integrated Wi-Fi
Component YPbPr input
Composite AV input 1x
LAN input 1x
PC Audio 3.5mm
Satellite F connection (DVB-S2) 1x
SCART
Screen mirroring
Headphone input 1x
USB 2x
VGA
Terrestrial RF connection (ATV/DVB) 1x
Diagonal (inch) 65"
Diagonal (cm) 164 cm
Resolution (px) UHD 4K 3840x2160
Operating system Android 11
Digital audio output (SPDIF)
Display technology Q LED
Type of TV SMART
TV tuner DVB-T2 H.265, DVB-S2, DVB-C
Audio power RMS (W) 10W+10W
Dolby Digital
HDR Yes , HDR10+
Fashion hotel
Power supply 100-240 V
USB recording
VESA 300 x 200
Garancion Nga prodhuesi
24 Muaj
Ngjyra

, ,

Importuar nga:

Veçoritë

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “TV VIVAX Q LED Q Series 65Q10C 65 inch 4K”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *