SKU: P001038 Kategori: Brand:

Printer Termal Tysso Printer Thermal 80mm w/cutter PRP 250CL

129.99Share it:
  • Seria, PRP-250C/CL, printer termik ofron nj? shpejt?si t? lart? t? besueshme 250 mm/sek me nj? kosto konkurruese.
  • ?sht? i disponuesh?m n? nj? opsion lidhshm?rie fleksib?l: nj? 3-n?-1 (RS-232/Ethernet/USB).?Seria ofron gjithashtu nj? sirtar parash (RJ-11) p?r ruajtjen e parave, i cili i ndihmon p?rdoruesit t? instalojn? nj? stacion printimi me shpejt?si dhe fleksibilitet.
  • PRP-250CL gjithashtu mb?shtet modalitetin e klientit DHCP p?r marrjen automatikisht t? adres?s IP nga serveri DHCP.?Printeri termik i faturave mund t? kryej? pun?t e p?rditshme t? printimit dhe ?sht? ideal p?r aplikime t? shitjes me pakic?, si p.sh. ushqimore, furr? buke, dyqane pijesh dhe dyqane t? ushqimit t? shpejt?.
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Tysso
Connectivity technology USB, Ethernet LAN, RJ11
Printing technology Thermal
Model name PRP 250CL
Maximum print speed (colour) 250mm/sec
Max. monochrome printing speed  250mm/sec
Item weight 1200 g
Product dimensions 183.5 x 140 x 126
Paper Thickness 0.06 ~ 0.08mm
Color Black
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Printer Termal Tysso Printer Thermal 80mm w/cutter PRP 250CL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *