SKU: N/A Kategori: , Brand:

UbiQuiti Dream Router UDR

Disponueshmëria: S’ka stok

387.25


S’ka stok


Share it:

PERSHKRIMI:

Dream Router

I aftë për të pritur të gjithë paketën e aplikacioneve UniFi, Dream Router ofron një zgjidhje të plotë UniFi, veçanërisht ideale për përdoruesit shtëpiak.

Karakteristikat:

  • Brezi WiFi 5 GHz me shpejtësi xhirimi 2,4 Gbps
  • Brezi WiFi 2,4 GHz me një shpejtësi xhirimi 600 Mbps
  • (1) Porta GbE RJ45 WAN
  • (4) porte LAN, duke përfshirë (2) dalje PoE
  • 128 GB memorie të brendshme dhe një fole për zgjerimin e kartës së kujtesës Micro SD*
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga: