SKU: N/A Kategori: Brand:

UbiQuiti IR Range Extender UVC-G4-IREXTENDER, Infrared Illuminator

Disponueshmëria: S’ka stok

142.40


S’ka stok


Share it:

PERSHKRIMI:

G4 Bullet IR Range Extender

  • Zgjat rrezen IR deri në 25 m (82 ft)
  • Rezistent ndaj motit për përdorim të jashtëm
  • Mundësuar dhe kontrolluar nga kamera UVC G4 Bullet
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave