SKU: N/A Kategori: , , Brand:

UbiQuiti UniFi Patch Cable UOC-1

Disponueshmëria: S’ka stok

38.72


S’ka stok


Share it:

PERSHKRIMI:

Zmadhoni rrjetin tuaj të fibrave duke përdorur kabllot tona patch me fibra fleksibël dhe të lehtë. Kabllot me fibra me shumë modalitete 10G janë ideale për telekomunikimet e brendshme dhe rrjetet e të dhënave duke përdorur produktet tona të rrugëzimit dhe ndërrimit, të tilla si EdgeRouter, EdgeSwitch dhe UniFi Switch. E disponueshme në gjatësi 0,5, 1, 2, 3 dhe 5 metra.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga: