SKU: N/A Kategori: , Brand:

UbiQuiti UniFi Protect UVC-G4-Doorbell

Disponueshmëria: S’ka stok

323.69


S’ka stok


Share it:

PERSHKRIMI:

Zile dere e lidhur me WiFi me një kamerë të integruar për shikimin e natës dhe dritë portiku.

Karakteristikat:

  • (1) Kamera 5MP, 30 FPS me LED infra të kuqe
  • Audio me dy drejtime
  • Zbulimi i lëvizjes
  • Këllëf me vlerësim IPX4, rezistent ndaj motit
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga: