SKU: 181051 Kategori: , Brand:

USB 16Gb 3.0 Hama

7.99Share it:

Lidhësi: USB 3.0 A-Mashkull
Max. Shkalla e transferimit të të dhënave: 70 MB / s
Memoria: 16GB
Standarti: USB 3.0
Meteriali: Alumin,Plastik
Gjerësia: 1.7cm
Lartësia: 6.0cm
Kompatibil në sistemet operative: Windows 10/8/7 / Vista / XP dhe MacOS 9.0 ose më i lartë

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “USB 16Gb 3.0 Hama”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *