SKU: AC002785 Kategori: Brand:

USB-C to Card Reader to RJ45 Adapter+SD/TF +2 Ports USB HUB+PD3.0-95122D Amalink

29.99Share it:

Mbështet rrjetin 100Mbps/10Mbps
Për lexuesin e kartave SD/TFUSB 3.0 x1 portë+USB 2.0 x1, transmetim me shpejtësi super (5 Gbps) deri në 85W Ofrimi i energjisë së integruar, zbulimi dhe mbrojtja e qarkut të shkurtër
Shkëlqyeshëm shpërndarje e nxehtësisë Nuk nevojitet shofer dhe prizë dhe luajtje

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Dimension 100*33*15mm
Compatible systems for Microsoft windowsfor Mac OS X
Package included 1 x USB Hub

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “USB-C to Card Reader to RJ45 Adapter+SD/TF +2 Ports USB HUB+PD3.0-95122D Amalink”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *