SKU: AC001432 Kategori:

USB Sound Card 1

8.99Shiko PDF
Share it:

Konektori i kompjuterit: USB 2.0 Mashkull

– Lidh?s i kufjeve: 3.5 mm fem?r

K?rkesat e sistemit

* p?r Windows 10

* p?r Windows 8.1/8

* p?r Windows 7

* p?r Windows Vista

* p?r Windows XP

* p?r Mac OS 8.6 ose m? lart

Sh?nim:

1. Ky p?rshtat?s i z?rit USB ?sht? projektuar p?r kufjet tuaja t? reja me nd?rfaqe 3,5 mm.
Nuk funksionon me kufje me port? t? ve?ant? t? kufjeve dhe mikrofonit 3,5 mm.

2. Nd?rfaqja USB e ndezur p?r PS3 nuk ka sinjal audio,
k?shtu q? ky p?rshtat?s audio USB nuk funksionon me p?r PS3.

Udh?zimet e konfigurimit

P?r Windows?:

* Klikoni me t? djatht?n n? ikon?n e z?rit n? shiritin e detyrave;

* Zgjidhni pajisjet e riprodhimit ose regjistrimit;

* Rregulloni volumin n? kompjuter dhe n? aplikacion.

p?r Mac?:

* Shkoni te Preferencat e sistemit > Tingulli > Kufjet USB C-Media > Dalja ose hyrja > Volumi

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “USB Sound Card 1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *