SKU: 121966 Kategori: Brand:

USB Station, 6 porte, për Tableta dhe Smartphone Hama

28.99Share it:

Furnizimi me energji deri në gjashtë tableta, smartphone etj.
6 porte USB mund të përdoren në të njëjtën kohë
Funksion LED
On / Off Buton
Ngarkues i përsosur për telefonat inteligjentë, telefonat celularë dhe tabletët më të zakonshëm, por edhe për MP3 / MP4 player, dhe pajisjet e tjera që mund të karikohen përmes një porti USB
Me mbrojtje nga qarku i shkurtër, mbrojtje nga mbitensioni dhe mbrojtje nga mbingarkesa
Mund të përdoret në mbarë botën
Dizajn që kursen hapësirë me 19 x 4 x 3.5 cm
Tensioni i daljës / rryma e daljës:5V / 6.8A
Tensioni i hyrjës deri: 100 – 240 V

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “USB Station, 6 porte, për Tableta dhe Smartphone Hama”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *