SKU: AC001861 Kategori: Brand:

Verbatim External SSD, Vx500, 120GB, 3.1 Gen 2

59.99


  • Lidhje USB 3.1 Gen 2 për transferim të të dhënave me shpejtësi të lartë (deri në 500 MB/s) dhe performancë optimale
  • Përfshin kabllon USB-A dhe USB-C (USB 3.1 Gen 2); Gjithashtu i pajtueshëm me Thunderbolt 3, USB 3.1 Gen 1 dhe USB 2.0
  • Strehimi metalik rezistent ndaj goditjeve – i reziston goditjeve dhe rënieve të përditshme; Forma ultra e hollë – ideale për udhëtime.
  • Përfshin softuerin rezervë Nero vetëm për sistemet operative Windows

Share it:
  • Lidhje USB 3.1 Gen 2 për transferim të të dhënave me shpejtësi të lartë dhe performancë optimale
  • Shkalla e transferimit deri në 500 MB/s*
  • E përputhshme me portat USB 2.0
  • Forma jashtëzakonisht e hollë – ideale për udhëtime
  • Strehimi metalik rezistent ndaj goditjeve – i reziston goditjeve dhe rënieve të përditshme
  • Përfshin kabllot USB-A dhe USB-C
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Verbatim External SSD, Vx500, 120GB, 3.1 Gen 2”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *