SKU: AC001854 Kategori:

Verbatim External SSD, Vx500, 240GB, 3.1 Gen 2

69.99


 • USB 3.1 Gen 2 connectivity for high-speed data transfer (up to 500 MB/s) and optimum performance
 • Backwards compatible with USB 2.0 ports and includes ultra-slim form factor – ideal for travel.
 • Shock resistant metal housing – withstands everyday bumps and drops.
 • Includes USB-A and USB-C cables as well as the Nero backup software.

Share it:
 • Lidhje USB 3.1 Gen 2 për transferim të të dhënave me shpejtësi të lartë dhe performancë optimale
 • Shkalla e transferimit deri në 500 MB/s*
 • E përputhshme me portat USB 2.0
 • Forma jashtëzakonisht e hollë – ideale për udhëtime
 • Strehimi metalik rezistent ndaj goditjeve – i reziston goditjeve dhe rënieve të përditshme
 • Përfshin kabllot USB-A dhe USB-C
 • Përfshin softuerin rezervë Nero**
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Verbatim External SSD, Vx500, 240GB, 3.1 Gen 2”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *