SKU: AC002698 Kategori: , Brand:

ViewSonic VP VS16905, 3800AL, SVGA(800×600), 22,00

399.99Share it:
  • PROJEKTOR I GJITHSHËM: Shkëlqim i lartë 3800 Lumens projektor SVGA me veçori të avancuara vizuale
  • KONFIGIMI I LEHTË: Zmadhimi optik 1,1x, bazamenti vertikal 40 gradë
  • LATENCIA E ULËT TË HYRJES: Një vonesë e ulët e hyrjes prej 16 ms siguron veprim më të shpejtë kornizë për kornizë për imazhe të qetë pa vonesë
  • Jetëgjatësia e gjatë e llambës: Modaliteti SuperEco lejon që llamba të shkëlqejë deri në 15,000 orë
  • LIDHJE FLEKSIBILE: Mbështet shumicën e luajtësve të mediave, PC-ve, Mac-ve dhe pajisjeve celulare me hyrje të tilla si HDMI, VGA, mini USB

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand ViewSonic
Connectivity Technology VGA, Mini USB Type B, HDMI
Display resolution 800 x 600
Display Resolution Maximum 600 Pixels
Display Type DLP
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “ViewSonic VP VS16905, 3800AL, SVGA(800×600), 22,00”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *