SKU: N/A Kategori:

Vivax TV 43 inch Q series 43Q10C

Disponueshmëria: Produkt me porosi

439.99


Produkt me porosi


Share it:

Q series 43Q10C
Dolby Atmos dhe Dolby Digital
HDR10
2x8W dhe 2x10W (43”)
NETFLIX, YOUTUBE, GOOGLE PLAY, PRIME VIDEO
HEY GOOGLE – Google Assistant
Chromecast

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vivax TV 43 inch Q series 43Q10C”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *