SKU: N/A Kategori: Brand:

VIVAX VOX bluetooth BS 210

Disponueshmëria: Produkt me porosi

99.99


Produkt me porosi


Share it:
Karakteristikat themelore
Folësit [W]: 50
Fuqia RMS (W): 50
Dimensionet dhe masa
Dimensionet e lartësisë (cm): 14.4
Dimensionet e gjerësisë (cm): 18.7
Dimensionet e gjatësisë (cm): 35.4
Karakteristika të tjera
Bateria (mAh): 3600
Pajisje shtesë
Pajisje shtesë: Kabllo të energjisë
Energjia dhe konsumi
Furnizimi me energji elektrike: 110-240 V
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “VIVAX VOX bluetooth BS 210”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *