SKU: N/A Kategori: Brand:

Vivax VOX micro line MC 650

Disponueshmëria: Produkt me porosi

99.99


Produkt me porosi


Share it:
Karakteristikat themelore
Snag[W]: 2×15
Forca: 0
Dimensionet dhe masa
Dimensionet e gjatësisë (cm): 22
Dimensionet e gjerësisë (cm): 43
Dimensionet e lartësisë (cm): 18.7
Karakteristika të tjera
Të tjera: CD/MP3 player
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vivax VOX micro line MC 650”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *