SKU: N/A Kategori: Brand:

VIVAX VOX soundbar SP-7080H

Disponueshmëria: Produkt me porosi

119.99


Produkt me porosi


Share it:
Karakteristikat themelore
Folësit [W]: 70
Fuqia RMS (W): 70
Dimensionet dhe masa
Dimensionet e lartësisë (cm): 68
Dimensionet e gjerësisë (cm): 65
Dimensionet e gjatësisë (cm): 80
Karakteristika të tjera
Bateria (mAh): 0
Pajisje shtesë
Pajisje shtesë: Telekomanda, kabllo energjie
Energjia dhe konsumi
Furnizimi me energji elektrike: 110-240 V
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “VIVAX VOX soundbar SP-7080H”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *