SKU: AC003159 Kategori: , Brand:

WC MS ATLAS O300 webcam

29.99Share it:

 

Një imazh i mirë dhe një zë i qartë janë parakushtet kryesore për një takim ose leksion të suksesshëm në internet.

Kamera me tela MS ATLAS O300 1080P/200W ju lejon të qëndroni të lidhur me kolegët dhe miqtë.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Technology CMOS
Image resolution 1080p
Video resolution 1080p
Digital zoom there is none
Integrated microphone that
Tilt that
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “WC MS ATLAS O300 webcam”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *