SKU: AC002492 Kategori: Brand:

Webcam AUKEY PC-LM1 1920×768

39.99Shiko PDF
Share it:

Video e plotë HD
me rezolucion të lartë 1080p Webcam 2 megapiksel me sensor imazhi CMOS 1/2,9 inç dhe mikrofona stereo të integruar. Ofron video të freskët dhe të qetë për bisedat në Skype dhe regjistrimet në YouTube.

Transmetim i drejtpërdrejtë dhe regjistrim
Cilësi e shkëlqyer video me transmetim 1080p dhe regjistrim me 30 fps. Performancë e mirë edhe në dhoma me ndriçim të dobët. Fokusi fiks i mban gjërat në fokus deri në pesë metra larg.

E mprehtë dhe e qetë
Cilësi e shkëlqyer video me transmetim 1080p dhe regjistrim me 30 fps. Performancë e mirë edhe në dhoma me ndriçim të dobët. Fokusi fiks i mban gjërat në fokus deri në pesë metra larg. Transmetoni dhe kapni video më të qarta dhe më të detajuara, edhe me zë stereo.

Vendosje e lehtë
Nuk ka drejtues ose softuer për t’u instaluar; Thjesht lidhni këtë webcam në portën USB të pajisjes tuaj. E përputhshme me Windows XP, Mac OS 10.6 dhe Android 5.0 ose më të lartë.

Flexible Fit
Përshtatet me shumicën e monitorëve të kompjuterëve me ekran të sheshtë dhe ekraneve të laptopëve. Thjesht vendoseni uebkamerën në tryezën tuaj. Kthejini kënd dy menteshat e kapëses/qëndrimit për pozicionin më të qëndrueshëm, me kamerën e uebit të anuar lart ose poshtë për pamjen më të mirë.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Webcam AUKEY PC-LM1 1920×768”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *