SKU: AC002175 Kategori: Brand:

Kamerë Webcam Logitech StreamCam Full HD White

114.99Shiko PDF
Share it:
  • Full HD 1080p me 60 fps ? Transmetoni dhe regjistroni me rezolucion HD të plotë 1080p me 60 fps për video të mprehta, natyrale me lëvizje të qet?.
  • Lente qelqi premium me fokus automatik inteligjent ? Regjistroni cilësi imazhi të gjallë dhe të vërtetë me detaje të qarta duke përdorur lentet premium të qelqit të StreamCam dhe sistemin inteligjent t? fokusimit automatik.?Kabllo: Gjatësia: 5 ft (1,5 m) kabllo USB – C3.1
  • Inkuadrimi automatik dhe ekspozimi inteligjentëInkuadrimi automatik ju mban në qendër të fotografimit, edhe kur lëvizni majtas ose djathtas, ndërsa ekspozimi inteligjent ju siguron të dukeni mirë në kushte të ndryshme ndriçimi.
  • Optimizuar për softuerin popullor të transmetimit të drejtpërdrejt? – transmetoni pa mundim n? Twitch, YouTube dhe më shumë duke përdorur softuer të njohur të transmetimit të drejtpërdrejtë si Open Broadcaster Software (OBS), XSplit dhe Streamlabs OBS
  • Opsione t? gjithanshme t? montimit ? Arritni korniz?n e p?rsosur me modalitetet e peizazhit ose portretit dhe montoni n? monitorin tuaj ose drejtp?rdrejt n? nj? trek?mb?sh standard.
  • Lidhja e shpejt? USB-C ? Lidhja USB-C me gjer?si t? lart? siguron cil?si t? q?ndrueshme dhe t? besueshme t? videos HD p?r transmetimet dhe videot tuaja.
  • Kontroll i p?rmir?suar me softuerin Logitech Capture ? Kombinoni StreamCam me softuerin e p?rfshir? Logitech Capture p?r t? zhbllokuar ve?ori t? fuqishme q? automatizojn? ekspozimin e fokusit dhe m? shum?
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Logitech
Model Name Webcam Logitech StreamCam Full HD White
Connectivity Technology USB
Special Feature Low Light
Compatible Devices
Power Source Corded Electric
Color White
Product Dimensions ‎ 5.4 x 5.4 x 3.1 inches
Resolution 1080p Full HD
Weight 267 Grams
Importuar nga:

Ngjyra

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kamerë Webcam Logitech StreamCam Full HD White”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *