SKU: 736373266230 Kategori: , Brand:

Maus Gaming White Shark GM-5007 GALAHAD / 6.400 dpi – Black

24.99Share it:

Lloji i mausit: 6D – 6 butona ;

Chipset: SUNPLUS 6651

Ndërfaqja: USB 2.0

Lloji i sensorit: Optik

Rezolucioni: 800 / 1600 / 2400 / 3200 / 4800 / 6400 DPI (e rregullueshme)

Shpejtësia e gjurmës: 66 IPSA

Jetëgjatësia e çelësave: HUANO Mbi 10 mil. herë

Softueri: Po

Ndriçimi: RGB 16.8 mil. ngjyrat

Gjatësia e kabllit: 1.8 m gërshetë

Përmasat: 125 mm x 65 mm x 37 mm

Pesha (g): 101 g

Përputhshmëria: Win 7 / 8 / 10 dhe Mac OS

Color: E zezë

Materiali: Plastikë

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Maus Gaming White Shark GM-5007 GALAHAD / 6.400 dpi – Black”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *