SKU: AC001783 Kategori: , Brand:

Wireless Wifi Router TENDA AC5-AC1200 Home U1-USB WIRELESS TENDA 300Mbps

39.99Share it:
  • AC5 është një ruter WiFi me bandë të dyfishtë AC1200, i projektuar për apartamente me madhësi mesatare me një akses fibër 100 Mbps. Ofron shpejtësi WiFi deri në 1167 Mbps (5 GHz: 867 Mbps dhe 2.4 GHz: 300 Mbps). Miratoi teknologjinë e integruar me bandë të dyfishtë, duke kombinuar sinjalet 2.4 GHz dhe 5 GHz nën një emër WiFi. Brezi më i shpejtë do t’u ndahet pajisjeve tuaja automatikisht nga sistemi ynë i optimizimit dinamik. Ndërkohë, i paraqitur me antena me fitim të lartë 4*6dBi dhe i pajisur me një CPU 28nm me performancë të lartë, ai sjell një përvojë më të mirë në internet. AC5 mbështet protokollin IPv6, mund të zvogëlojë kohën e transmetimit të të dhënave dhe të minimizojë vonesën. Për më tepër, funksioni i menaxhimit në distancë nga aplikacioni Tenda WiFi ofron mënyrën më të lehtë për të menaxhuar AC5.
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Tenda
Model Name Tenda AC1200
Special Feature WPS
Frequency Band Class Dual-Band
Wireless Communication Standard 802.11a
Compatible Devices Personal Computer
Frequency 1000 MHz
Recommended Uses For Product Home
Included Components AC1200 Smart Dual-band Gigabit Wifi Router AC5, Power Adapter, Quick Install Guide
Connectivity Technology Wi-Fi, Ethernet

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Wireless Wifi Router TENDA AC5-AC1200 Home U1-USB WIRELESS TENDA 300Mbps”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *