SKU: P001174 Kategori: Brand:

Printer Xerox printer B230 DNI

159.99Shiko PDF
Share it:
  • PUN? NGA SHT?PIA: E p?rkryer p?r ekipe t? vogla ose zyra sht?piake q? kan? nevoj? p?r teknologji q? p?rshtatet n? hap?sira t? ngushta dhe ?sht? e leht? p?r t’u vendosur.?Printeri Xerox B230 ?sht? i p?rsosur p?r pronar?t q? k?rkojn? nj? printer t? vog?l, t? besuesh?m, me val?.
  • KOMONI DHE LIDHJE: Wi-Fi i integruar dhe mb?shtetja p?r Apple AirPrint, Mopria Print Service dhe printimin Chromebook do t? thot? se B230 ?sht? krijuar p?r p?rdoruesit q? printojn? nga nj? gam? e gjer? pajisjesh celulare.?Dhe, instalimi i thjesht? pa nevoj?n e mb?shtetjes lokale t? TI-s? do t? thot? q? ju jeni n? gjendje t? lir?.
  • Q?NDRONI SIGURT: Karakteristikat gjith?p?rfshir?se t? siguris? mbrojn? kund?r k?rc?nimeve kibernetike n? rritje dhe gjithnj? e m? t? sofistikuara duke mbrojtur aksesin dhe duke mbrojtur t? dh?nat dhe dokumentet e ndjeshme.
  • M? PAK MBETJE: Ky printer minimizon ndikimet mjedisore me ve?ori t? tilla si printimi automatik n? dy an? dhe nga lart p?r t? kursyer letr?n.?Dhe programi yn? Green World Alliance ofron riciklim pa probleme t? fishekut t? tonerit.
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Printer Xerox printer B230 DNI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *