SKU: P001188 Kategori: Brand:

Printer Xerox Printer Phaser 3020BI 220V

149.99Shiko PDF
Share it:
  • Cikli i pun?s 15000 faqe
  • Deri n? 21 ppm
  • USB i integruar, i integruar me lidhje Wi-Fi
  • P?r ?do pyetje ose k?rkes? sh?rbimi lidhur me produktin
  • ?far? ka n? kuti: fishek printimi, kabllo energjie, kabllo USB, softuer dhe dokumentacion, SH?NIM: Disa p?rmbajtje mund t? d?rgohen ve?mas

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Lloji i produktit: Xerox Printer – Phaser 3020BI , 220V
Funksionet: Printer
Printim: Bardh e zi
Formati: A4
Ngjyra e printerit: i bardhë me të kaltert
Garancion:
Ngjyra

,

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Printer Xerox Printer Phaser 3020BI 220V”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *