SKU: AC003229 Kategori: , Brand:

Xiaomi Smart Band 7 1,62inch Black

49.99Share it:

Xiaomi Smart band 7 është e pajisur me ekran AMOLED 1,62 inç me rezolucion të lartë, mbi 110 modalitete sportive, monitorim të gjumit dhe rrahjeve të zemrës, 14 ditë bateri dhe rezistencë ndaj ujit në gradën 5ATM. Ekrani i mrekullueshëm AMOLED debuton në kyçin tuaj të dorës, duke e bërë të lehtë për ju leximin dhe kontrollin e njoftimeve. Gjithçka paraqitet në detaje me rezolucion të lartë. Edhe më mirë, falë modalitetit gjithmonë aktiv, mund të lexoni datën dhe orën pa ngritur kyçin e dorës ose pa pasur nevojë të ndizni ekranin.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Xiaomi
Dimensions 46.5 mm x 20.7 mm x 12.25 mm *Height, width and thickness dimensions exclude the strap and protrusions Weight: 13.5g
Band Strap Size: 160 mm-224 mm Material: TPU Strap buckle: aluminium alloy
Sensors High precision 6-axis sensor and PPG heart rate sensor 6-axis sensor: Low power-consumption 3-axis accelerometer and 3-axis gyroscope PPG heart rate sensor
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Xiaomi Smart Band 7 1,62inch Black”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *