SKU: N/A Kategori: , Brand:

ZyXEL NWA55AXE-EU0102F wireless base station

Disponueshmëria: S’ka stok

213.06


S’ka stok


Share it:

PERSHKRIMI:

WiFi 6 AP i qëndrueshëm dhe i qëndrueshëm ndaj motit
Po mendoni të përmirësoni teknologjinë 11ax (WiFi 6) për rrjetin tuaj me valë në natyrë? Zyxel NWA55AXE është përgjigjja juaj!

I projektuar për mjedise të ashpra në natyrë, NWA55AXE, rezistente ndaj motit, me vlerësim IP55, është pika më e mirë e aksesit WiFi 6 në natyrë për të zgjeruar rrjetin tuaj pa tel jashtë.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga: