Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Projektor (1920×1080) Acer P6505 16:9 DLP 5500-Lumen VGA HDMI component video MHL USB Speaker Full HD Black

1263.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST134179
Sasia:
2
Origjina:

Koha e arritjes

25 Maj, 2024 – 27 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Rezolucioni FHD
Imazhi i madh 254 cm (100 inç) në 1080p HD i plotë duket kaq i vërtetë. se ata mund të besonin. Për të parë nga një dritare. Colorsafe II
shijoni madje. Ngjyrat natyrale me teknologjinë ColorSafe II. Kjo kontrollon vlerat dinamike të RGB dhe kështu parandalon humbjen e ngjyrës. Pa pasur nevojë të bëni kompromis në detajet e detajeve: Acer Lumisense+™ përshtatet shkëlqimin dhe ngopjen e ngjyrave në varësi të përmbajtjes dhe dritës së ambientit. . Menaxhoni dhe monitoroni pajisjen tuaj kudo përmes lidhjes së internetit me sistemet e kontrollit Crestron®. Përmbajtja e shikimit të drejtpërdrejtë me 120 Hz nga një PC me një kartë grafike përkatëse 120-Hz dhe stereoskopik 3D player ose një disk Blu-ray nga një lojtar Blu-ray.

trapez b>
me Korrigjimi trapezoidal, do të jetë më e lehtë për ju. Për të gjetur këndin e duhur për prezantimin tuaj. Pasi korrigjon shtrembërimet horizontale dhe vertikale.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme