Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Disk i jashtëm SSD 1TB Intenso TX500 Portable USB 3.2 Brown

129.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST133579
Sasia:
5
Origjina:

Koha e arritjes

21 Maj, 2024 – 23 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Performanca e jashtëzakonshme plotëson elegancën e fortë

SSD TX500 inovative e jashtme u zhvillua. Për të përmirësuar përvojën tuaj të kujtesës përmes funksioneve të fundit dhe opsioneve të paprekshme të kapaciteteve. Sipërfaqja e gomuar. Jo vetëm që siguron një pamje tërheqëse. por edhe për qëndrueshmëri dhe siguron. që të dhënat tuaja të vlefshme të mbeten të mbrojtura. s’ka rëndësi. ku ju çon jeta.
Për të mbuluar kërkesën e kujtesës në rritje vazhdimisht. është TX500 në kapacitete të ndryshme. Nga 500 GB në 2 TB bujare në dispozicion. Falë ndërfaqes super të shpejtësisë USB 3.2 Gen 2×1, shpejtësia e transmetimit të të dhënave rritet në 1.000 MB/s të jashtëzakonshme.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme