Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

1TB Samsung Portable T7 USB 3.2 Gen2 Blue retail / E kaltër

159.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST126180
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

26 Korrik, 2024 – 28 Korrik, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Hard disku portativ Samsung T7 me kapacitet 1TB është një zgjedhje e shkëlqyer për ruajtjen dhe transferimin e të dhënave tuaja me shpejtësi dhe siguri. Ky model me ngjyrë blu përdor teknologjinë USB 3.2 Gen2, që ofron shpejtësi transferimi deri në 1050 MB/s. Dizajni i tij kompakt dhe i lehtë e bën të përshtatshëm për ta mbajtur kudo me vete, ndërsa trupi i tij prej alumini siguron mbrojtje të lartë kundër goditjeve dhe temperaturave të larta. Hard disku është i pajtueshëm me një gamë të gjerë pajisjesh, duke përfshirë PC, Mac, pajisje Android dhe konsola të lojërave.

Brendi

Samsung

Modeli

T7

Kapaciteti

1TB

Ndërfaqja

USB 3.2 Gen2 (kompatibil me USB 3.0/2.0)

Shpejtësia e transferimit

Deri në 1050 MB/s lexim dhe 1000 MB/s shkrim

Dimensionet

85 x 57 x 8 mm

Ngjyra

E kaltër

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “1TB Samsung Portable T7 USB 3.2 Gen2 Blue retail / E kaltër”

Produkte të ngjashme: