Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Disk i brendshëm SSD 2.5″ 120GB InnovationIT Basic retail

20.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST120929
Sasia:
0
Origjina:

Koha e arritjes

21 Maj, 2024 – 23 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll

Ky produkt për momentin nuk gjendet në stok. Por ju mund ta kërkoni këtë produkt nga ne.

Kërko produktin
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Risi isshtë marka juaj e cilësisë për kabllot dhe aksesorët me cilësi të lartë. Përzgjedhja e produktit varion nga kablloja audio tek aksesorët për telefonat mobil. Produktet klasifikohen në tetë fushat e audios. Kompjuter Ekran. Rrjet Telefon Toner USB dhe pajisje shtesë. Inovacioni Gama e Produkteve të IT është ideale. Për të zgjeruar gamën tuaj për të zgjeruar të gjitha aksesorët e zakonshëm nga një burim i vetëmPërshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme