Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Disk i jashtëm SSD 250GB Intenso TX100 Portable USB 3.2 Anthrazit

55.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST133574
Sasia:
3
Origjina:

Koha e arritjes

26 Maj, 2024 – 28 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Kujtesa e të dhënave me shpejtësi të lartë dhe lëvizshmëria përfundimtare

SSD TX100 e jashtme nga Intesso është projektuar për një jetë të gjatë shërbimi falë sipërfaqes së saj të fortë të gomuar. TX100 është në dispozicion në një numër opsionesh. Nga 250 GB në 2 TB për aventurat tuaja më të mëdha dixhitale. Përveç kësaj, SSD e jashtme është e pajisur me një ndërfaqe super me shpejtësi USB 3.2 Gene 1×1. i cili siguron transmetimin e shpejtë të të dhënave me deri në 500 MB/s.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme