Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Disk i brendshëm 2TB WD Blue WD20EARZ 5400RPM 64MB

80.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST134105
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

25 Maj, 2024 – 27 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Zgjeroni kompjuterin tuaj me disqet blu WD. të cilat janë në dispozicion në një larmi të gjerë të kapaciteteve të ruajtjes, veçanërisht për PC desktop dhe të gjithë-në-një. Duke kombinuar një hard disk blu WD me një SSD. Kjo ju jep shpejtësinë maksimale të hyrjes dhe në të njëjtën kohë deri në 6 kapacitet ruajtjeje TB. Kamera dixhitale. Regjistroni videot me Ultra HD me një rezolutë prej 4K dhe 30 imazhe individuale për sekondë. kërkojnë shumë hapësirë ​​ruajtjeje. Me një hard disk 6-TB, këto sasi të të dhënave janë një zhurmë. Ndërtuar dhe testuar dhe kanë një garanci me dy vjeçare.
kopje rezervë e thjeshtë e të dhënave. Përmirësimi i shpejtë
Softueri “Acronis True Image WD Edition” në dispozicion si një shkarkim falas mund të klonojë disqet dhe sistemin tuaj operativ. Aplikimet e tyre. Cilësimet dhe të dhënat e sigurta. .Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Produktet e ngjajshme