Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Disk i jashtëm 3.5 8TB Intenso Memory Center USB 3.0 black

197.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST208629
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

17 Qershor, 2024 – 19 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

hard disk me zhvillim të lartë me shumë hapësirë ​​ruajtjeje

Qendra e jashtme e memorjes së hard drive kursen të dhëna të rëndësishme shpejt dhe në mënyrë të sigurt. Falë USB 3.0, të dhënat mund të transmetohen me shpejtësinë më të lartë. kështu që kohët e gjata të pritjes mund të shmangen. Disku i jashtëm arrin shpejtësinë e leximit deri në 85 MB për sekondë dhe shpejtësinë e shkrimit deri në 75 MB për sekondë. Disku i desktopit 3.5 “është në dispozicion në kapacitete të ndryshme deri në 8 TB.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme