Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Njësi zgjerimi 3.5 8TB WD My Cloud EX2 Ultra 8TB [2-Bay. Cloud

466.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST155806
Sasia:
0
Origjina:

Koha e arritjes

26 Maj, 2024 – 28 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll

Ky produkt për momentin nuk gjendet në stok. Por ju mund ta kërkoni këtë produkt nga ne.

Kërko produktin
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Ruani mediat tuaja me këtë zgjidhje të fuqishme me performancë të lartë-NAS (ruajtje të bashkangjitur në rrjet) në një vend të vetëm dhe ju qasni me siguri nga kudo. Me cloud tim EX2 Ultra, ju mund të sinkronizoni automatikisht përmbajtjen përmes disa kompjuterëve. Thjesht lëshoni skedarët dhe dosjet dhe përdorni disa opsione të sigurisë. Për të krijuar sistemin tuaj të personalizuar. Streaming. Ju gjithashtu do të merrni një memorje 1 GB GDR3 për multitasking të shpejtë.

Qasja në të gjithë botën
Fotografitë. Video. Ruani muzikë dhe dokumente në një vend të vetëm dhe lëshojeni atë përmes MyCloud.com ose përmes aplikacionit tim celular Cloud dhe qasuni në kudo. Kompjuterë dhe cloud im me WD Sync. Përmbajtja juaj është gjithmonë e azhurnuar dhe e disponueshme në të gjitha pajisjet. Në mënyrë që kjo përmbajtje të mund ta shkarkojë ose ngarkojë këtë përmbajtje nga cloud juaj im. Ju gjithashtu mund të ndani një lidhje private me një dosje dhe kështu t’u jepni përdoruesve të shkruajnë dhe të lexojnë qasje. Për ta bërë më të lehtë bashkëpunimin. kur dhe ku do të ruhet përmbajtja juaj. Përdoruesit e Mac kanë qasje të plotë në Apple Time Machine për një kopje rezervë të personalizuar. Ju madje mund të siguroni automatikisht të dhënat tuaja në një pajisje të veçantë My Cloud NAS ose me një shërbim të mbështetur në cloud. Pavarësisht nëse përdorni një PC ose Mac. Përmbajtja juaj është e mbrojtur. Përdorni RAID 0 për performancë më të mirë. RAID 1 për sigurinë e pasqyruar të të dhënave ose një strukturë jbod/tensionuese për konfigurime pa bastisje. të organizuar dhe të organizuar të përgatitur për transmetim. Pavarësisht nëse jeni PC -ja juaj. Një pajisje mobile. Përdorni një tastierë lojërash ose një tjetër player të certifikuar të mediave. Plex e siguron këtë. se media e tyre është gati.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Produktet e ngjajshme