Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

RAM memorie 3200 16GB Kingston Fury Beast Black KF432C16BB1/16

69.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST123398
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

26 Korrik, 2024 – 28 Korrik, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Kingston Fury ™ Beast DDR4 ofron një nxitje të fortë të performancës për lojëra me shpejtësi deri në 3733mt/s. Redaktimi dhe renditja e videos. Kjo azhurnim i lirë ofron shpejtësi nga 2666MT/s në 3733MT/s. Vonesa nga CL15 në CL19 dhe kapacitetet individuale të modulit nga 4 GB në 32 GB, si dhe kapacitetet e kompleteve nga 8 GB në 128 GB. Ajo ka një overclock automatik plug-n-play me 2666 MT/s dhe është i pajtueshëm me të dy Intel XMP dhe AMD Ryzen. Fury Beast DDR4 mbetet i lezetshëm. Faleminderit Stylish. Trupi i hollë i ngrohjes. Për të mbështetur modulet e kujtesës me DRAM GDR4 me densitet 16 Gbit. Kërkoni në sistemin ose prodhuesin e motherboard në lidhje me një BIOS të azhurnuar për të mbështetur 16 Gbit-Dram. Slim Heat Sink është një azhurnim i shkëlqyeshëm për stacionin tuaj elegant të betejës. i cili më në fund dëshiron të nxisë si duhet sistemin e tij. Për të maksimizuar performancën e moduleve të kujtesës. Arrini shpejtësinë deri në 3733MT/s. i cili është i gatshëm për Ryzen dhe mund të integrohet pa probleme në sistemin tuaj të bazuar në AMD. I besueshëm. Fuqi shtesë e pajtueshme për sistemin. Luaj azhurnoni dhe automatikisht mbingarkoni me shpejtësinë më të lartë të lejuar nga sistemi BIOS.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produkte të ngjashme: