Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Furnizues i energjisë 450W LC-Power Office LC600-12 | 80+Bronze

57.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST200592
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

24 Maj, 2024 – 26 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

– 450W Max. / Peak
– 80 Plus® Bronze 230V Eu e çertifikuar
– Efikasiteti deri në 89.14%
– Konsumi i gatishmërisë: 0.16W
– 120 mm tifoz
– 1x PCI -Express 6 -gjilpere. 1x PCI-Express 6+2-PIN
-duke përfshirë Aktiv-PFC (Korrigjimi i Faktorit të Performancës për përdorim efikas të energjisë elektrike të përdorur) dhe të gjitha qarqet përkatëse të sigurisëPërshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme