Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Bateri për laptop A Green Cell für Acer AS07B31 AS07B41 AS07B51 / 10.8V 4400Ah

33.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST134113
Sasia:
5
Origjina:

Koha e arritjes

21 Korrik, 2024 – 23 Korrik, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Bateria e qelizave të gjelbërta është një model me cilësi të lartë. e cila u zhvillua për laptopin Acer Aspire 7720 7535 6930 5739 5720 5315 5220. Bateria është e pajisur me qeliza të fuqishme dhe të fuqishme të qelizave jeshile. që garantojnë një jetë të gjatë shërbimi dhe besueshmëri. Bateria është një model i zhvilluar me kujdes. e cila u zhvillua posaçërisht për laptopin specifik. Çfarë siguron funksionimin e sigurt dhe efikasitetin e plotë të kompjuterit. Takim biznesi. Udhëtim i gjatë apo film magjepsës? Përdorni kompjuterin falas. Kudo që të jeni. Dhe harro. të duhet të lidhni vazhdimisht furnizimin me energji elektrike. Bateritë e qelizave. Parametrat tuaj janë zgjedhur. që të siguroni një jetë të gjatë shërbimi dhe qëndrueshmëri. Ata mbajnë deri në 1000 cikle të plota të karikimit me një kapacitet të lartë. Të baterisë. Thjesht lidhni baterinë në kompjuter dhe shijoni pavarësinë e plotë. Duke organizuar mbledhjen e baterive të përdorura dhe masat e financimit për të promovuar riciklimin e baterisë. Duke zëvendësuar baterinë në pajisjen tuaj, ju i jepni një jetë të dytë. Dhe ndihmo. për të zvogëluar sasinë e mbeturinave elektrike.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produkte të ngjashme: