Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Kit për pastrimin e ekranit Activejet AOC-269 Liquid 2in1 250 ml 20×20 cm Pastrues ekrani Pastrues plastik dhe leckë pastrimi me mikrofibër 20×20 cm

9.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STARCACJCZY0001
EAN:
5901443112129
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

20 Qershor, 2024 deri 22 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kit për pastrimin e ekranit Activejet AOC-269 Liquid 2in1 250 ml 20×20 cm Pastrues ekrani Pastrues plastik dhe leckë pastrimi me mikrofibër 20×20 cm”

Produktet e ngjajshme