Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Adapter USB-C > HDMI (ST-BU) 4K 60Hz DeLOCK Black

45.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST200852
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

21 Maj, 2024 – 23 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Ky përshtatës delock është i përshtatshëm për të lidhur një monitor HDMI me një kompjuter me ndërfaqe USB-C dhe mbështetje të modalitetit alternative të DisplayPort. Kështu, përshtatësi në fletore të ndryshme siç është MacBook. Chromebook dhe të ngjashëm janë të lidhur. Përveç kësaj, përshtatësi gjithashtu mund të operohet në një ndërfaqe Thunderbolt 3.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme