Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Furçë – Furçë pastrimi ADBL

12.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STKIKADBASZ0008
EAN:
5902729003377
Sasia:
0
Origjina:

Koha e arritjes

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll

Ky produkt për momentin nuk gjendet në stok. Por ju mund ta kërkoni këtë produkt nga ne.

Kërko produktin
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Furça pastrimi ADBL është një mjet i përsosur për mirëmbajtjen e pastërtisë së sipërfaqeve të ndryshme. Kjo furçë është e dizajnuar me fije të forta dhe të qëndrueshme, të cilat mundësojnë një pastrim të thellë dhe efikas. Doreza ergonomike siguron një kapje të rehatshme dhe kontroll të shkëlqyer gjatë përdorimit, duke e bërë procesin e pastrimit më të lehtë dhe më efektiv. E përshtatshme për pastrimin e tepihave, tapicerive dhe sipërfaqeve të tjera të brendshme, furça ADBL është e fortë dhe e qëndrueshme, duke garantuar një performancë të lartë dhe jetëgjatësi. Ideal për përdorim në shtëpi ose në ambiente profesionale.

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Furçë – Furçë pastrimi ADBL”

Produktet e ngjajshme