Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Vampire light 1l Deironizues i përditshëm i krijuar për pastrimin e llojeve të ndryshme të rripave – rrota dhe për heqjen e papastërtive metalike ADBL

23.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STKIKADBOCF0005
EAN:
5902729002462
Sasia:
1
Origjina:

Koha e arritjes

20 Qershor, 2024 deri 22 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Vampire light 1l Deironizues i përditshëm i krijuar për pastrimin e llojeve të ndryshme të rripave – rrota dhe për heqjen e papastërtive metalike ADBL”

Produktet e ngjajshme